18-ste urodziny Pub Biblioteka

Świętowaliśmy razem z Biblioteką urodziny. Miejsce to dla Nas ważne, gdyż tu wszystko się zaczęło.

Kamil i… (nasz nowy kolega)

Skład ekipy zmieniał się na przestrzeni ośmiu lat, bo znany się od czasu kiedy biblioteka chodziła jeszcze do trzeciej klasy podstawówki 🙂 W tym poście chciałem przypomnieć JETI: o Anecie, Ani, Marcie, Katarzynie, Damianowi, Andrzejowi i wielu innych; których życie ułożyło się inaczej i toczy się dalej. Nie widujemy ich na spotkaniach ale wnieśli oni swój wkład: optymizm i siłę w szeregi grupy, która wciąż przechodzi zmiany. Istnieje również dzięki Nim.

Małgorzat, Aleks i Ola

Zmieniła się też misja i idea grupy, która z błogiej nieświadomości musiała przeszła w stan gotowości do realizacji społecznych celów. Uświadomiliśmy sobie naszą wartość, odkryliśmy podkłady energii. Czujemy się odpowiedzialni za obronę praw, grupy wykluczonej do której się zaliczamy.

Nie można stać się członkiem JETI z urzędu, nie prowadzimy na to stanowisko rekrutacji 🙂 Wiara w śnieżnego potwora, którego praktycznie schwytać się nie da jest stanem ducha. Należąc do grupy, dajesz to co najlepsze od siebie, odkrywając przy tym własny potencjał. Z JETI nie można odejść, spotykając się z Nami zostawiasz część siebie, budujesz historię.

Adaś, Aleks i Ola
Radek i Kubuś
Kamil i Agnieszka

Wielu mogło pomyśleć, że chodzi tylko o zakrapiane imprezy, wygłupy i szaleństwo; które praktykujemy od kilku lat. Wielu więc miało racje i tyle samo się pomyliło. Moc, która płynie z przyjaźni, wzajemnej pomocy i wsparcia nie ma sobie równych. Nie siedzimy w domu, nie pozostajemy bierni – zawsze otwarci na kolejne osoby 🙂

Dodaj komentarz