Misja

Pragniemy wyjść z inicjatywą w kierunku ludzi dotkniętych podobnymi problemami co my sami. Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia stanął na zakręcie drogi i był pewien, że jego życie się skończyło.

Wiemy jak trudno zdobyć rozeznanie w przepisach, gdy nie posiada się odpowiedniej wiedzy, nie uczestniczyło się w projektach z Kapitału Ludzkiego; nie starało się o dotacje z PFRON-u, MOPS-u, Urzędu Miasta. Problem na jaki zwracamy uwagę to brak aktywności nie tylko zawodowej ale także społecznej osób niepełnosprawnych. Znamy bardzo duże grono osób, które mimo możliwości nie wykorzystują swojego potencjału na skutek dezorientacji, wewnętrznych lęków, kompleksów, niepewności jutra, ale też braku odpowiednich informacji.

Jako grupa nieformalna, grono przyjaciół staramy się budować społeczność i integrować ludzi. Wpływamy na rzeczywistość, obalamy stereotypy, walczymy o jakość życia ludzi z niepełnosprawnościami.

By do Nas dołączyć wystarczą chęci, zwracamy uwagę na to co możesz wnieść do grupy własnym potencjałem i zaangażowaniem. Drzwi są otwarte dla wszystkich.