Członkowie Jeti

Kamil Cecherz

Kamil

Absolwent UŁ, kierunku kulturoznawstwo, dziedzina filmoznawstwo. Ukończył podyplomowe kursy z zakresu grafiki oraz tworzenia aplikacji webowych. Interesuje się grami strategiczno-ekonomicznymi, grafiką i programowaniem. Współpracował z kilkoma PS i małymi firmami, nie odnajdując tam miejsca dla siebie. Obecnie, czując niedosyt planuje rozpocząć działanie na własną rękę, współtworząc grupę o nowej jakości.

Aleksandra Bugajak

Aleks

Magister filozofii specjalistka z dziedziny: mediewistyka. Posiada bogate pięcioletnie doświadczenie jako pośrednik pracy. Pracowała z osobami wykluczonymi społecznie, współpracując przy projektach finansowanych przez UE (szkolenia ze stażami). Interesuje się filozofią starożytną, uwielbia Arystotelesa. Ma słabość do kotów.

Radosław Ignasiak

Radek

Niespełniony historyk, o wykształceniu i wiedzy w wielu dziedzinach. Człowiek instytucja, niezastąpiony lider grupy Poszukiwacze Yeti. Posiada doświadczenie, jako organizator eventów i imprez okolicznościowych, które zdobył współpracując m.in z PAW w latach 2015 – 2016. Amator dobrej zabawy, z natury hedonista i wielki filantrop. Pasjonat literatury i turowych gier strategicznych.

Agnieszka Lasota

Agnieszka

Z zawodu technik architekt modelarz; talent artystyczny z zakresu rękodzieła (obecnie studentka ASP). Jej pasją jest koronczarstwo. Wiele lat uczęszczała do Klubu Koronki i Haftu „Arachne” prowadzonego przez Beatę Włodarską. Szczególnie upodobała sobie technikę koronki weneckiej oraz frywolitkę. Prace jej wystawiono w Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (Biała Fabryka). Marzy o tym by dzielić swoją pasję z innymi.

Jakub Pacyniak

Kuba

Tajemnica Kuby jest równie wielka jak jego serce i rozum. Z wykształcenia informatyk, z powołania człowiek renesansu, który porzucił swój wyuczony zawód, by oddać się zgłębianiu filozofii życia.

Interesuje się kuchnią, uwielbia gotować.

Zofia Wróblewska

Zosia

Osoba, która nieustannie uczy się na własnych błędach i ciągle poszukuje nowych rozwiązań. Spełniona żona i matka. Urodzona artystka, obecnie studentka WSINF (wydział artystyczny). Doświadczona szwaczka, z powołania grafik komputerowy, utalentowany rysownik. Szczera, uśmiechnięta, otwarta, niezastąpiona.

Adam Wolniewicz

Małgorzata Wolniewicz

Aleksandra Chwalińska

Anna Just

Dodaj komentarz